Rekordzista Polski

w jeździe na kropelce

Konferencja Naukowa ISER – Melbourne 2018

Tysiące kilometrów i kilkanaście godzin w podróży a to wszystko w celu zaprezentowania aż dwóch artykułów naukowych na międzynarodowej konferencji ISER w Melbourne, w której mogliśmy wziąć udział dzięki dofinansowaniu w ramach projektu pozakonkursowego MNiSW „Najlepsi z Najlepszych 2.0”!
Odkąd powstał nowy bolid Eco Arrow 3.0 skupiamy się na najmniejszych detalach i prowadzimy badania, które pomogą nam uzyskać jeszcze lepsze wyniki 
Aktualnie za cel badań obraliśmy sobie wtryskiwaczy i tak jeden z zaprezentowanych artykułów miał temat „Influence of fuel pressure on the EFIJ-1-38 injector work parameters in ultra-efficient car with 4 stroke combustion engine”.
Druga prezentacja dotyczyła aerodynamiki w naszym nowym pojeździe. Jej dokładny tytuł to: „Laminar-turbulent transition influence on aerodynamic performance of super-effective car”. Ta prezentacja w szczególności przypadła do gustu organizatorom a Filip Dymarczyk tak świetnie poradził sobie w roli mówcy, że organizatorzy przyznali mu nagrodę za najlepsza prezencję!
Jesteśmy niesamowicie dumni i szczęśliwi, że możemy stale rozwijać nasz projekt a cała ciężka praca i wiedza w niego włożona jest doceniana na całym świecie!

Media społecznościowe

Możesz znaleźć nas także na poniższych portalach społecznościowych :)